Finisar 8GB FC 850nm SFP+ Transceiver

Availability:

2 op voorraad


  • Extra info :Finisar – 8Gb Gbic Sfp Transceiver
  • betaalbaar en Altijd gratis verzending
  • Vandaag besteld morgen in huis

12,95

2 op voorraad

Finisar FTLF8528P3BCV 8GB FC 850nm SFP+ Transceiver

Compatibele modellen:

Compatibele Partnummers:

FTLF8528P3BCV
Artikelnummer: PWR-ADP-005 Categorie:
Technische specificaties
Merk Finisar
Model FTLF8528P3BCV
Network Ports SFP
Conditie Gebruikt
Kleur ZILVER
Garantietermijn 6 Maanden

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close