,

IBM Lenovo 65W 20V-3.25A square usb pin

Availability:

3 op voorraad (kan nabesteld worden)


  • Ac adapter voor IBM/Lenovo laptops
  • 65W 20V-4.5A square usb pin
  • betaalbaar en Altijd gratis verzending
  • Vandaag Besteld Morgen In Huis

19,95

3 op voorraad (kan nabesteld worden)

IBM Lenovo 65W 20V-3.25A square usb pin

Compatibele Modellen:

IBM/Lenovo B40-30,
IBM/Lenovo B50,
IBM/Lenovo B50-30,
IBM/Lenovo B50-45,
IBM/Lenovo B50-70,
IBM/Lenovo B50-80,
IBM/Lenovo B50-80-80EW00HUNX,
IBM/Lenovo Essential B50-30,
IBM/Lenovo Essential B50-45,
IBM/Lenovo Essential B50-70 MCC2GMB,
IBM/Lenovo Essential B50-70 MCC2TMH,
IBM/Lenovo Flex 14,
IBM/Lenovo Flex 14D,
IBM/Lenovo Flex 14M,
IBM/Lenovo Flex 15,
IBM/Lenovo Flex 15-02022,
IBM/Lenovo Flex 2 14,
IBM/Lenovo Flex 2 14D,
IBM/Lenovo Flex 2 15-00437,
IBM/Lenovo Flex 2 15-00525,
IBM/Lenovo Flex2-14-00714,
IBM/Lenovo Flex2-14-00870,
IBM/Lenovo G50-70 59404740,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14 59395491,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14 59395495,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14 59395501,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14 59395991,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14D,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 14M,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15 59382272,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15 59393851,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15 59393856,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15 59393867,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15-00559,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15-01425,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15-20309,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 15D,
IBM/Lenovo IdeaPad Flex 2 14-00877,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-30,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-45,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70 59440331,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-00047,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-00399,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-00401,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-01466,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-01572,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-01601,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-01845,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-59440328,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70-59440331,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-70M,
IBM/Lenovo IdeaPad G50-80,
IBM/Lenovo IdeaPad S410p,
IBM/Lenovo IdeaPad S410p-00397,
IBM/Lenovo IdeaPad S510p,
IBM/Lenovo IdeaPad Touch S210,
IBM/Lenovo IdeaPad U330,
IBM/Lenovo IdeaPad U330 Touch,
IBM/Lenovo IdeaPad U430,
IBM/Lenovo IdeaPad U430 Touch,
IBM/Lenovo IdeaPad U430p,
IBM/Lenovo IdeaPad U530,
IBM/Lenovo IdeaPad U530 Touch 59401453,
IBM/Lenovo IdeaPad U530 Touch 59401457,
IBM/Lenovo IdeaPad U530 Touch 59401459,
IBM/Lenovo IdeaPad U530 Touch 59401461,
IBM/Lenovo IdeaPad U530T,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11S 59370508,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11S 59370520,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11S 59370525,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11S 59370526,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 11s,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 13,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 13 59359568,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 13 59366347,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 13 59366353,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 13 59366358,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro 59394167,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro 59394171,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro 59394177,
IBM/Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro 59394185,
IBM/Lenovo IdeaPad Z50,
IBM/Lenovo IdeaPad Z50-75,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510 59400180,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510 59400186,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510 59400191,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510 59400196,
IBM/Lenovo IdeaPad Z510-MBM6DMH,
IBM/Lenovo Ideapad 300,
IBM/Lenovo Ideapad 500,
IBM/Lenovo Ideapad Z50-70,
IBM/Lenovo M3070,
IBM/Lenovo ThinkPad E431,
IBM/Lenovo ThinkPad E531,
IBM/Lenovo ThinkPad Edge E431,
IBM/Lenovo ThinkPad Edge E531,
IBM/Lenovo ThinkPad Helix,
IBM/Lenovo ThinkPad L440,
IBM/Lenovo ThinkPad L540,
IBM/Lenovo ThinkPad S3-S431,
IBM/Lenovo ThinkPad S431,
IBM/Lenovo ThinkPad S440,
IBM/Lenovo ThinkPad T431s,
IBM/Lenovo ThinkPad T440,
IBM/Lenovo ThinkPad T440p,
IBM/Lenovo ThinkPad T440s,
IBM/Lenovo ThinkPad T540P,
IBM/Lenovo ThinkPad X1,
IBM/Lenovo ThinkPad X1 Carbon,
IBM/Lenovo ThinkPad X240,
IBM/Lenovo Thinkpad E540,
IBM/Lenovo Thinkpad Edge E540,
IBM/Lenovo Thinkpad S540,
IBM/Lenovo Thinkpad X1 Carbon Touch,
IBM/Lenovo X240,
IBM/Lenovo Yoga 2 Pro,
IBM/Lenovo Z40, IBM/Lenovo Z50

Compatibele Partnummers:

Artikelnummer: LE-ADP-LE006-1 Categorieën: ,

Specificaties

Merk IBM/Lenovo
Model IBM/Lenovo B40-30,
Voltage 20V
Ampère 4.5A
Vermogem 65W
Conditie Nieuw
Garantietermijn 6 Maanden
Connector USB PIN

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close